|  | 

Pozostałe

Kampery nowe

Komfortowy wynajem kamperów w Poznaniu
Wygodny wynajem przyczep na terenie Poznania proponuje przedsiębiorstwo CarGO!. W miejscu takim jak Wypożyczalnia kamperów dostępne są max 2letnie samochody kempingowe, w doskonałym stanie technicznym. Mają one kompletne ubezpieczenie OC, AC oraz Assistance. Nie ma limitów km i można rezerwować kamper wirtualnie. Klienci mogą liczyć na rzetelne doradztwo w doborze kampera, a następnie na wsparcie techniczne na każdym z etapów eskapady. Dostępne dla zainteresowanych kampery wyposażone są w: butle z gazem, płyny do sanitariatów, zestaw złączek a także węże i kable elektryczne, jakie sprzyjają znajdowaniu się na świeżym powietrzu. Podróżujący mogą również skorzystać z zastawy obiadowej i innych przydatnych do sporządzania posiłków akcesoriów na kemping. W każdym z kamperów znajduje się też wiele udogodnień: panele solarne, TV LED z SAT, DVD zasilane z 12V czy klimatyzację. Dla klientów korzystających już ze świadczenia dostępny jest autoryzowany serwis Hobby.

kampery-nowe

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Hurtownia opakowań

    Opakowania jednorazowe przedsiębiorstwa Plast Opakowania do jednorazowego wykorzystania przedsiębiorstwa Plast stanowią główny przedmiot oferty. Wysokiej jakości artykuły dostępne są dla klientów w atrakcyjnych cenach. Każde takie opakowanie powstaje z surowców wysokiej jakości. Każde zlecenie realizowane jest przez doświadczonych pracowników, wobec czego zamawiający mogą się konsultować na każdym etapie i mieć pewność, że wszystko będzie zrobione

  • Worki VCI

    Wysokiej jakości folie VCI: zakład Excor Najwyższej jakości folie VCI oferuje przedsiębiorstwo Excor. Kompletna propozycja sprzedażowa znajduje się na witrynie internetowej. Prezentowane przedsiębiorstwo ma spore doświadczenie w produkcji i dostarczaniu tworzyw opakowaniowych. Jako wyłączny partner firmy Northern Technologies daje radę sobie bardzo dobrze i systematycznie podwyższa standardy oferowanych świadczeń. Głównym z wyrobów firmy jest folia

Wpisy:

  • Wycena przez Internet oraz na miejscu - DARMOWA - oraz skup monet Warszawa także skup banknotów, odznaczeń, odznaczeń wojsxkowych, orderów, itd.
  • Przeprowadzki Warszawa
  • W naszej ofercie znajdziecie kosze sklepowe oraz regały, stojaki, ekspozytory i kosze z drutu. Świadczymy również usługi związane z obróbką i gięciem drutu.
  • Hôtels Braşov Réservez pour bénéficier des meilleurs tarifs du jour